"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

W życiu nie ma nic lepszego, jak rozważny przyjaciel.
Eurypides

21. September 2017, 16:14

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Czekoladowa pomoc dla Julki

Czekoladowa pomoc dla Julki Drukuj Poleć znajomemu
20.05.2017.

czekolada_0Po raz drugi, tym razem 17 maja, uczniowie klasy Vb przy ogromnym wsparciu rodziców przygotowali Dzień Czekolady. Na co przeznaczyć zebrane pieniądze podczas tegorocznego Dnia Czekolady dzieci zdecydowały błyskawicznie i jednogłośnie: Pokażmy Julce, że nie jest sama!

Historia młodszej koleżanki, u której na dwa tygodnie przed jej I Komunią zdiagnozowano białaczkę, bardzo wszystkich poruszyła, ale i zmobilizowała do działania. Do pracy przystąpili rodzice wraz z dziećmi.

Przygotowano kiermasz z mnóstwem przeróżnych, czekoladowych ciast, ciasteczek i babeczek. Ponadto koperty ze złotymi talonami, które upoważniały do odbioru tabliczki czekolady. Nie łatwo było je zdobyć! Pluszakowa loteria i zdrapki też były oblegane. Owocowe fondue z mleczną czekoladą cieszyło się niezwykłym powodzeniem. Hitem okazało się koło fortuny. Wszyscy chcieli zakręcić choć raz, by zdobyć nagrody niespodzianki.

Prawdziwie odświętną oprawę zyskał jednak Szkolny Dzień Czekolady za sprawą firmy Remikon (
www.fontannyzczekolada.pl), która podarowała czekoladę do czekoladowej fontanny!!! Bardzo dziękujemy za wsparcie, okazaną Julce życzliwość i udzielenie bezinteresownej pomocy. Czekolada była tak pyszna, że została wyjedzona do ostatniej kropelki.

Pragniemy podziękować również wszystkim Rodzicom uczniów klasy Vb, którzy wsparli swoje dzieci podczas przygotowania kiermaszu.

Podczas 4 przerw międzylekcyjnych udało się zebrać aż 1004,22 zł i 1 kunę (waluta chorwacka). Pieniądze te zostaną przekazane rodzicom Julki, by wesprzeć dziewczynkę w dalszej walce z chorobą.

Julciu, nie jesteś sama!

czekolada_1 czekolada_2 czekolada_3 czekolada_4
czekolada_5 czekolada_6 czekolada_7 czekolada_8
czekolada_9 czekolada_10 czekolada_11 czekolada_12