Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań z rodzicami i konsultacji w roku szkolnym 2021/2022

 

 Terminy zebrań i konsultacji:

 

8. 09. 2021 r.
-godz. 16.45: klasy I
-godz. 17.00: klasy II
-godz. 17.15: klasy III
9. 09. 2021 r.
-godz. 16.45: klasy IV a, IV b, IV c, V a, V b
-godz. 17.00: klasy V c, V d, VI a, VIIa, VIIb
-godz. 17.15: klasy VII c, VII d, VIII a, VIII b, VIII c, VIII d

 

17. 11. 2021 r. online
-godz. 17.00: klasy I-III
-godz. 18.00-19.00: konsultacje z nauczycielami klas I-III
18. 11. 2021 r. online
-godz. 17.00: klasy IV-VIII
-godz. 18.00-19.00: konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII

 

15. 12. 2021 r. online
-godz. 17.00: klasy I-III
-godz. 18.00-19.00: konsultacje z nauczycielami klas I-III
16. 12. 2021 r. online
-godz. 17.00: klasy IV-VIII
-godz. 18.00-19.00: konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII

 

26. 01. 2022 r. online
-godz. 17.00: klasy I-III
27. 01. 2022 r. online
-godz. 17.00: klasy IV-VIII

 

30. 03. 2022 r. online
-godz. 17.00: klasy I-III
-godz. 18.00-19.00: konsultacje z nauczycielami klas I-III
31. 03. 2022 r. online
-godz. 17.00: klasy IV-VIII
-godz. 18.00-19.00: konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII

 

11. 05. 2022 r. 
-godz. 17.00: klasy I-III
-godz. 18.00-19.00: konsultacje z nauczycielami klas I-III
12. 05. 2022 r. 
-godz. 17.00: klasy IV-VIII
-godz. 18.00-19.00: konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII

 


 

Miejsce konsultacji (nie dotyczy konsultacji online):

-gab. nr 9 wicedyrektora – nauczyciel historii p. K. Filon,

-gab. WF (przy sali gimnastycznej) – nauczyciele WF p. Michalak, p. Rak, p. Młynarczyk, p. Szyposz (EDB), p. M. Stolarczyk, p. Górski (WOS),

-sale 1, 2, 4, 5, 6, 101 – nauczyciele i wychowawcy kl. I – III: p. Adamczyk-Chełpa, p. Borsuk, p. Gorzelnik, p. Halicz, p. Janich, p. Wilk, p. Łagocka, p. Turbak, p. Rogowska, p. Sobkowicz, p. Szumczyk,

-sala 102 – nauczyciel informatyki i techniki p. Nieśmiertelny,

-sala 103 – nauczyciel geografii p. Krzemińska,

-sala 104 – nauczyciel matematyki p. Krupska, p. Pałucha

-sala 105 – nauczyciele matematyki p. A. Filon, p. Przybyłowska,

-sala 106 – nauczyciele biologii i chemii p. Borowiec, fizyki i chemii p. Raczkowska, B. Nowakowska,

-sala 108 – nauczyciele języka angielskiego p. J. Filon, p. Grabowiecka, p. Tylkowska,

·-sala 114 – nauczyciel języka niemieckiego p. Rus,

-sala 201 – nauczyciele religii: s. E. Wolska, ks. A. Cieślak, ks. M. Jawny, p. D. Michałek,

-sala 202 – nauczyciele języka angielskiego p. Kruglińska, A. Kruczkowska

-sala 203 – nauczyciel języka polskiego p. Biernat,

-sala 204 – nauczyciele języka polskiego p. Mikołajczyk, p. Kryś,

-sala 205 – nauczyciel muzyki i plastyki p. Starzyńska,

-sala 207 – nauczyciel historii p. Sołtysiak,

-sala 208 – nauczyciel języka polskiego p. Marciniak,

-sala 209 – nauczyciel przyrody p. Turbak,

-sala 211 – nauczyciel techniki i informatyki p. Fecko,

-gab. 212 – pedagog,

-sala 213 – nauczyciel języka niemieckiego p. Jarząbek,

-sale świetlicy szkolnej 02, 03, 06, 07 – wychowawcy świetlicy szkolnej p. Baczyńska, p. Radomska, p. Poźniak, p. Szumańska – Śliwka, p. Kucharski.

 

Create Account



Log In Your Account



Skip to content