SMAKI EUROPY

SMAKI EUROPY

SMAKI EUROPY

12 i 13 października 2022 r. udaliśmy się w kulinarną podróż po Europie. Uczniowie klas 4-8 wraz z wychowawcami przygotowali ciekawostki na temat wylosowanego kraju oraz degustację najpopularniejszych potraw, które zazwyczaj królują na stołach naszych sąsiadów.

Wydarzenie pod hasłem „Smaki Europy” odbyło się na holu naszej szkoły i przyciągnęło tłumy smakoszy. Serdecznie dziękujemy rodzicom za aktywne przygotowania. Dzięki Państwa zaangażowaniu uczniowie mieli możliwość spróbowania tradycyjnych potraw wielu europejskich państw. W czasie zachwytów nad bogactwem smaków towarzyszyło nam wiele emocji, radości i ekscytacji.

Organizatorem naszego szkolnego ucztowania był Klub Europejski, w którym współpracują wszyscy nauczyciele języków obcych naszej szkoły. Za sprzedaż smakołyków zebraliśmy pokaźną sumę 3633,10 zł. 3000 zł przeznaczamy dla Ogólnopolskiego stowarzyszenia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, pozostała kwota zostanie przeznaczona na nagrody dla uczniów, którzy osiągną sukcesy w konkursach językowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content