MAM TALENT 2024

Tradycyjnie w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny odbył się szkolny konkurs “Mam talent”, organizowany przez Samorząd Uczniowski. Można było zobaczyć 20 finałowych występów, ocenianych przez jury złożone z samych profesjonalistów. Rywalizacja było bardzo wyrównana oraz różnorodna. Oprócz śpiewu, tańca, akrobatyki można było również cieszyć się występem beatboxu, żonglowania piłką, gry na dzwonkach, ukulele, gitarze i na nosie.

Wyniki zmagań prezentują się następująco:
-I miejsce: Hanna Bożyczko (śpiew)
-II miejsce: Milena Łapińska (akrobatyka)
-III miejsce: Maja Skrzątek oraz Szymon Lenarcik (taniec towarzyski)
-Nagroda Rady Rodziców: Antonina Wróblewska (gimnastyka)
-Wyróżnienia: Amelia Hatka (śpiew), Mikołaj Jankowski (gra na gitarze), Oliwia Zoń i Maja Gruszczyńska (taniec), Mikołaj Szewczyński (gra na dzwonkach) oraz Szymon Lemanik (triki piłkarskie).

Nagrody dla laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu ufundowali: Rada Rodziców naszej szkoły, opiekun szkolnego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Koleje Dolnośląskie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy występów i życzymy dalej wytrwałości w rozwijaniu swoich uzdolnień.