SUKCESY MAI SKRZĄTEK

O Mai Skrzątek, mimo że jest uczennicą dopiero 3 klasy, pisaliśmy już wielokrotnie. Nasza artystka nie spoczywa na laurach, tylko stale próbuje swoich sił w kolejnych konkursach i festiwalach.

Kwiecień okazał się dla niej bardzo łaskawy. Z ogromną przyjemnością informujemy, że Maja zdobyła:
-NAGRODĘ w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „KARTKA WIELKANOCNA” – MCK Legnica,
-I MIEJSCE w Rejonowy Konkursie Recytatorskim „MALUCHY LUBIĄ WIERSZE”- MCK Legnica,
-II MIEJSCE w XII Regionalnym Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej – TPD Legnica,
-WYRÓŻNIENIE w Dolnośląskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej „DZIECIOPIEWY” – MCK Legnica,
-NAGRODĘ w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczne Ferie” – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu.

Maja to wzorowa, pracowita i niezwykle ambitna uczennica. Jest szczera i otwarta na problemy innych. Docenili to koledzy i koleżanki wybierając Maję do samorządu klasowego. Dziewczynka angażuje się we wszelkie działania na rzecz klasy i szkoły. Aktywnie uczestniczy w zajęciach Szkolnego Koła Teatralnego „Pchełki”. Wspaniale śpiewa, tańczy i recytuje.  Lubi przyrodę. W swoim domu opiekuję się psem, kotem, królikiem, żółwiem oraz rybkami. Bardzo kocha te swoje zwierzęta i jak mówi, za żadne skarby nie oddałaby swoich przyjaciół. Mimo licznych obowiązków w domu i w szkole Maja ma także czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Z przyjemnością uczestniczy w dodatkowych zajęciach plastycznych, ćwiczy taniec towarzyski, Taekwondo, siatkówkę.

Mai serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!