II i III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU LUBIŃSKIEGO W KOSZYKÓWCE

W dniach 13-14 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie odbył się Finał Powiatu Igrzysk Dzieci w koszykówce.

Reprezentacja chłopców wykazała się dużą wolą walki, świetną współpracą i zaangażowaniem, czego rezultatem było zajęcie II miejsca! Mecz o I miejsce był bardzo wyrównany, chłopcy walczyli o każdą piłkę i naprawdę bardzo niewiele zabrakło do tego, by wygrać.

Reprezentacja dziewcząt również bardzo dobrze się spisała, nie poddawała się do samego końca i wywalczyła III miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów! Drużyny do zawodów przygotowali: p. Karolina Łapot i p. Marek Stolarczyk.

Reprezentacja chłopców: Oliwer Bader 6b, Dawid Bader 6b, Antoni Kielan 6c, Filip Matyniak 6b, Julian Dziubczyński 6b, Jakub Jończyk 6b, Beniamin Barabaś 6b, Hordii Federets 6b, Michał Lenarcik 6b, Piotr Pastuch 6b, Maksim Barkowski 6b.

Reprezentacja dziewcząt: Julia Biskupska 6b, Monika Blicharska 6b, Urszula Blicharska 6b, Aleksandra Bonk 6b, Wiktoria Chojnacka 6b, Julianna Góral 6b, Nina Kruglińska 6b, Lena Kucharska 6b, Milena Łapińska 6b, Lena Paczkowska 6b, Wiktoria Półchłopek 6b, Katarzyna Ślusarek 6b, Urszula Waszkiewicz 6b.