SZKOLNY KONKURS DOBRYCH MANIER

SZKOLNY KONKURS DOBRYCH MANIER

SZKOLNY KONKURS DOBRYCH MANIER

6 maja odbył się Szkolny Konkurs Dobrych Manier, w którym zmierzyły się 2-osobowe drużyny z klas I.

Uczniowie musieli m.in. poprawnie zastosować zwroty grzecznościowe, dobrać strój do okazji, nakryć do stołu, a nawet zawiązać krawat. Nie zabrakło też tańca w parach.

W wyniku bardzo wyrównanej rywalizacji Mistrzami Dobrych Manier zostali Hania Krzysztowczyk i Franek Oziębłowski z kl. I d. Tytuł Wicemistrzów zdobyli Marysia Siręga i Kajtek Pierzchała z kl. I a. Na III miejscu znaleźli się Zuzia Małek i Dawid Sobczyk z kl. I b, a wyróżnienie uzyskali Tosia Tasarz-Bobeła i Antek Pawlarczyk z kl. I c.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create Account



Log In Your Account



Przejdź do treści