Polecane artykuły
7 maja na stadionie RCS odbyły się finały powiatu w czwórboju lekkoatletycznym.
Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły I miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!
Reprezentacja dziewcząt: Zuzanna Baran, Lena Koman, Maja Pieniacka, Mila Pomierny, Skrzątek Maja i Milena Zając.
Reprezentacja chłopców: Szymon Chojnacki, Oliwier Dąbrowski, Antoni Elertowicz, Marcel Maik, Jakub Perka, Stanisław Rabenda i Jakub Sell.
.