I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU LUBIŃSKIEGO W MINISIATKÓWCE

W dniach 26-27.02.2024 r. w naszej szkole odbył się Finał Igrzysk Dzieci w minisiatkówce. Nasza drużyna chłopców odniosła zwycięstwo, zajmując zasłużone pierwsze miejsce w zawodach. Każdy z osobna wykazał się nie tylko doskonałą grą indywidualną, ale także zdolnością do efektywnej współpracy w zespole. Reprezentacja dziewcząt mimo zaciętej walki wywalczyła IV miejsce.

To wydarzenie było nie tylko sportowym osiągnięciem, ale także dowodem na to, że wspólna praca, determinacja i pasja mogą przynieść wspaniałe rezultaty. Gratulujemy naszym chłopcom i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłych wyzwaniach sportowych!

Drużyny do zawodów przygotowali: p. Karolina Łapot i p. Marek Stolarczyk. Reprezentacja chłopców: Oliwer Bader 6b, Dawid Bader 6b, Beniamin Barabaś 6b, Kacper Bobrek 6b, Hordii Federets 6b, Mateusz Jadachowski 6b, Jakub Jończyk 6b, Antoni Kielan i 6c, Michał Lenarcik 6b, Filip Matyniak 6b, Piotr Pastuch 6b, Adam Szabelski 7b. Reprezentacja dziewcząt – klasa 6b.