OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Kontakt ze szkołą

40 lat SP 8 w Lubinie

40

Golden - nasz koń

golden1

Stołówka szkolna

sto

Biblioteka szkolna

2012-2013

TPD i wolontariat

tpd

"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Przetargi

Wykaz przetargów

Pliki cookies

Polityka plików cookies

Sport

olimp
Sukcesy sportowe naszych uczniów

Cytat na dziś:

Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Do wakacji pozostało:

Obecny czas
21. September 2017, 16:13
Odliczanie do
22. June 2018, 09:00
Pozostały czas
273 dni
16 godzin
46 minut

Ankieta

Jak często korzystasz z dziennika elektronicznego?
 

Strefa dla nauczycieli

Informacje dla nauczycieli

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow "Corrida, czyli walczymy z bykami"

 foto

"Corrida, czyli walczymy z bykami" Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: admin   
20.06.2017.
corridaW ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny dla klas I-III „Ortograficzna” Corrida”. Wyrazy, które były na konkursie były prezentowane na tablicach przez kilka dni.

Udało się to wielu uczniom – bezbłędnym torreadorom ortograficznym serdecznie gratulujemy. 

Oto lista bezbłędnych torreadorów.

Klasa Ia:
Wiktor Walacik, Daniel Tomczyk, Katarzyna Gomulicka, Adam Tokarz, Jula Kupiec, Anna Kobak, Weronika Cierlik, Marek Homecki, Szymon Popiel, Dawid Rysz, Matylda Latoń, Laura Andelt, Aurelia Lupa.

Klasa IIa:
Patryk Dekiert, Natalia Malina, Michał Wiącek, Eliza Wawrzyniak, Mikołaj Jaskólski, Julia Duszyńska, Wiktoria Iwanicka, Julia Dec, Kuba Prus.

Klasa IIb:
Marcel Różański, Mikołaj Politowicz, Leon Kopeć, Dawid Rozkosz, Filip Głogowski.

Klasa IIc:
Zuzanna Hawrylczak, Maja Gacek, Kamil Rostkowski, Lena Pyzik, Stanisław Pondel, Natalia Kruglińska, Oliwier Nawrot.

Klasa IId:
Filip Szantalewicz, Wiktor Laskowski, Nadia Bartkowiak, Dominika Podgórska-Gajżewska, Martyna Sokal, Milena Stefaniak.

Klasa IIe:
Klaudia Górczyk, Maja Przybyszewska, Piotr Płóciennik, Gabriel Bębas, Olga Bachusz,  Alicja Łamińska, Piotr Muskus.

Klasa IIIa:
Patryk Zwarycz, Sandra Sobczak, Patryk Migoń, Agata Łasicka, Michał Skuza.

Klasa IIIb:
Kacper Korzeniowski, Dawid Borsuk, Aleksander Śmigielski, Zuzanna Janocha, Paweł Pachucki, Adrianna Mączyńska, Kinga Łojkowska.

Klasa IIIc:
Maja Szadkowska, Kacper Jarosz, Liliana Paszkowska, Pola Strzyżewska, Lena Pilarz, Victoria Lambert, Marta Wadowska, Oliwia Will, Amelia Siudzińska, Jan Borkowski, Milena Cepińska, Szymon Łobodziec, Maciej Domasiewicz.

Klasa IIId:
Natalia Spólnicka, Zuzanna Gaber, Kajetan Skowerski, Lena Skowerska, Ola Szulc, Justyna Fedorowska, Julia Hoculewska, Wiktoria Szczepańczyk, Kacer Detyna.

Klasa IIIe:
Oliwia Rysz, Julia Smęda-Figurska, Dawid Sapieja.


Organizatorami konkursu byli p. Ewa Rogowska i p. Mariusz Fecko.


Zmieniony ( 21.08.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »