Edukacja przez Szachy

szachy

Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.
Gabriel Laub

23. September 2017, 15:00

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Uroczyste podsumowanie działalności TPD w Legnicy

Uroczyste podsumowanie działalności TPD w Legnicy Drukuj Poleć znajomemu
27.06.2017.

tp20 czerwca 2017r. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbyło się uroczyste podsumowanie działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w roku szkolnym 2016/17.

Spotkanie zorganizował Oddział Okręgowy TPD w Legnicy.

Nasza szkoła zajęła I miejsce w Konkursie na Najaktywniejsze Koło TPD w kategorii Koło Przyjaciół Dzieci w środowisku miejskim. Ponadto otrzymaliśmy tytuł „Placówki najbardziej przyjaznej dzieciom” za stwarzanie optymalnych warunków w zakresie dydaktyki, opieki i wychowania. Obie nagrody w postaci dyplomów i pucharów odebrała pani dyrektor Bożena Małek.

Prezes zarządu legnickiego oddziału TPD pan Kazimierz Pleśniak podkreślił, iż jest to wyróżnienie za życzliwość, otwartość i wrażliwość oraz wieloletnią pomoc dzieciom i stowarzyszeniu. Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania otrzymała też przewodnicząca koła TPD przy naszej szkole pani Elżbieta Michalak. Przyznano jej tytuł „Dobroczyńcy roku 2016/17”.

Cieszymy się, że nasza działalność na rzecz dzieci została doceniona i nagrodzona. Wyróżnienie to nie byłoby jednak możliwe bez ogromnego zaangażowania naszych uczniów i wsparcia wielu rodziców.

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne naszej szkoły bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu.
tp_1 tp_2 tp_3 tp_4
tp_5 tp_6 tp_7 tp_8

Zmieniony ( 01.09.2017. )