"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym.
Arystoteles

21. September 2017, 16:16

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Trójboju Lekkoatletycznym

Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Trójboju Lekkoatletycznym Drukuj Poleć znajomemu
07.06.2017.

1117 czerwca 2017r. na stadionie OSiR w Polkowicach odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Trójboju Lekkoatletycznym. Reprezentacje szkół złożone z sześciu zawodników, startowały w trzech konkurencjach lekkoatletycznych: biegu sprinterskim, skoku w dal i rzucie piłką palantową.

Do zawodów przystąpiły szkoły, które zdobyły tytuł mistrza swojego powiatu.

Start szkolnej reprezentacji zakończył się dużym sukcesem, ponieważ dziewczęta zdobyły srebrne medale i wicemistrzostwo strefy, a chłopcy brązowe medale.

Drużyny dziewcząt i chłopców przygotowali p. Andrzej Szyposz i Marek Stolarczyk. Należy podkreślić, że cała drużyna ambitnie rywalizowała do końca zawodów i wielu uczestnikom udało się ustanowić w czasie tych zawodów kilka życiowych rezultatów, np., Patrycja uzyskała 4,10 m, a Maja 4,02 m w skoku w dal.

Końcowa punktacja zawodów:
DZIEWCZĘTA:

-I miejsce: SP 9 Legnica,
-II miejsce: SP 8 Lubin,
-III miejsce: SP Wąsosz,
-IV miejsce: SP 1 Góra,
-V miejsce: SP 1 Złotoryja,
-VI miejsce: SP 2 Polkowice.

CHŁOPCY:
-I miejsce: SP 9 Legnica,
-II miejsce: SP 1 Góra,
-III miejsce: SP 8 Lubin,
-IV miejsce: SP 1 Złotoryja,
-V miejsce: SP Wąsosz,
-VI miejsce: SP 2 Polkowice.

Reprezentacja szkoły: Patrycja Błaszkiewicz, Ola Pązik, Nikola Skrzątek, Maja Hajduk, Zuzanna Żukiewicz, Nikola Godlewska, Hubert Cieleń, Aleks Drobot, Maciej Gołembka, Jakub Pilichowski, Michał Sygnatowicz i Bachusz Cyprian.

Zmieniony ( 30.07.2017. )