"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca...
~Antoine de Saint-Exupéry

21. September 2017, 23:00

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce Drukuj Poleć znajomemu
16.05.2017.

lekkaW dniu 15 maja 2017r. na stadionie RCS w Lubinie przy słonecznej pogodzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w Lekkiej Atletyce. Uczniowie naszej szkoły, zarówno chłopcy jak i dziewczęta zdominowali te zawody zdobywając pierwsze miejsce drużynowo w obu kategoriach.

Indywidualnie nasi reprezentanci zdobyli ponad dwadzieścia medali, osiągając przy tym wiele bardzo dobrych wyników. Z pewnością jeszcze w tym roku szkolnym usłyszymy wiele dobrego o lekkoatletycznych wyczynach naszych uczniów, bo przed nimi finały strefowe i dolnośląskie.

Wszyscy medaliści uwiecznieni zostali na zdjęciach stojąc na podium, a cała nasza drużyna prezentowała się naprawdę imponująco.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich sportowców oraz ich opiekunów: p. Beaty Rak. p. Elżbiety Michalak, p. Andrzeja Szyposza i p. Marka Stolarczyka.
lekka_1 lekka_2 lekka_3 lekka_4
lekka_5 lekka_6 lekka_7 lekka_8
lekka_9 lekka_10 lekka_11 lekka_12
lekka_13 lekka_14 lekka_15 lekka_16