"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Jonathan Carroll

21. September 2017, 23:09

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Złote medale chłopców w Finale Strefy Legnickiej

Złote medale chłopców w Finale Strefy Legnickiej Drukuj Poleć znajomemu
23.03.2017.

dtrefa_1W pierwszy dzień wiosny uczniowie klas piątych pod opieką p. Marka Stolarczyka udali się do Kotli k. Głogowa na Finał Strefy Legnickiej w minisiatkówce. Wyprawa była bardzo udana, gdyż chłopcy z Ósemki wygrali turniej i uzyskali kwalifikacje do finału wojewódzkiego.

W rozgrywkach w Kotli najpierw wygrali mecz ze Szkołą Podstawową nr 1 w Złotoryi a następnie, po niezwykle nerwowej, stojącej na wysokim poziomie walce, pokonali po trzech setach zespół ze Szkoły Podstawowej nr 19 w Legnicy.

Należy podkreślić fakt, że już od dawna żaden zespół nie dostarczył takich emocji swojemu opiekunowi. Gratulujemy złotych medali i życzymy powodzenia w finale dolnośląskim.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Maciej Bugajski, Mikołaj Stąporek, Michał Zasada, Dawid Czernatowicz, Miłosz Pala, Oskar Bieleń, Patryk Stępień i Jan Klonowski.
dtrefa_2 dtrefa_3 dtrefa_4 dtrefa_5
dtrefa_6 dtrefa_7 dtrefa_8

Zmieniony ( 28.05.2017. )