"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Ten, kto biedny i szczęśliwy, jest bogaty, że bardziej nie trzeba.
William Shakspere

21. September 2017, 23:16

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Powiatowy Przegląd Teatru Jednego Aktora

Powiatowy Przegląd Teatru Jednego Aktora Drukuj Poleć znajomemu
25.01.2017.

teratr_00W mroźny sobotni ranek 21 stycznia 2017r. przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych z powiatu lubińskiego zaprezentowali swoje talenty aktorskie na scenie Młodzieżowego Domu Kultury. Odbył się tam bowiem Powiatowy Przegląd Teatru Jednego Aktora „Witajcie w naszej bajce”.

Młodych artystów oceniano w dwóch kategoriach: w I kategorii-dzieci do lat 7, a w II kategorii - dzieci do lat12.

Jury powołane przez organizatora, oceniając zmagania aktorskie brało pod uwagę ruch sceniczny, mimikę, gesty, kostiumy, scenografię, rekwizyty, dykcję, interpretację utworów itp.

Miło nam zakomunikować, że w I kategorii NAGRODĘ zdobył Leon Kopeć z klasy IIb. Opiekunem chłopca jest Pani Olga Sobkowicz. W kategorii II aż dwie NAGRODY zdobyły uczennice z klasy IIIc Oliwia Stefanowska i Oliwia Will. Do konkursu uzdolnione artystki przygotowała Pani Krystyna Gorzelnik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie teatralnej.
teratr_11 teratr_2 teratr_3
teratr_5 teratr_6

Zmieniony ( 14.04.2017. )