Edukacja przez Szachy

szachy

Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym.
Arystoteles

23. September 2017, 12:51

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Świąteczne akcje charytatywne

Świąteczne akcje charytatywne Drukuj Poleć znajomemu
21.12.2016.
wolo_1Zakończyliśmy już świąteczne akcje charytatywne i przekazaliśmy pozyskane dary najbardziej potrzebującym z banku informacji.

Były to:
1. „Uśmiech pod choinkę” – na rzecz wielodzietnych i potrzebujących pomocy rodzin.
2. „I Ty możesz zostać Mikołajem, Gwiazdorem” – na rzecz osób niepełnosprawnych.
3. „Świąteczna Akcja dla hospicjum” – na rzecz hospicjum domowego.
4. „Świąteczna Akcja na rzecz Dawida i Daniela” – z Wrocławskiego hospicjum domowego.

W akcjach tych wzięli udział uczniowie naszej szkoły pod nadzorem Członków TPD z klas IV-VI, wolontariusze pod nadzorem opiekuna wolontariatu, mali wolontariusze z nauczania zintegrowanego pod opieką wychowawców, a także inni uczniowie naszej szkoły z ogromnym wsparciem i zaangażowaniem rodziców.

Jak co roku za naszą działalność na rzecz TPD O/Odział TPD w Legnicy przekazał 8 paczek dla naszych dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia, a także wzięliśmy udział w „Akcji Gwiazdka”, w której sześcioro dzieci napisało listy do Gwiazdora – sponsora i spełniły się ich pragnienia, otrzymały wymarzone prezenty. Te wszystkie dary sprawiły ogromna radość i uśmiech i uśmiech pod choinką.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom o wielkim, wypełnionym wrażliwością sercu, zachęcamy do dalszej współpracy i życzymy spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia.
wol_1 wol_2 wol_3 wol_4
wol_5 wol_6 wol_7 wol_8 wol_9
wol_10 wol_11
Zmieniony ( 14.04.2017. )