"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Autorzy graffiti przemycają talenty, których szkoła nie zdołała wybić.
Lidia Jasińska

21. September 2017, 16:11

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Regionalny Konkurs na Stroik i Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Regionalny Konkurs na Stroik i Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową Drukuj Poleć znajomemu
21.12.2016.

konszop_1Oddział Okręgowy i Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy ogłosił po raz kolejny, Regionalny Konkurs na Stroik i Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku 5-19 lat oraz dla grup (np. świetlica, koło, warsztaty terapii zajęciowej).

Jurorzy w tym roku mieli wyjątkowo trudne zadanie, ponieważ nadesłano ponad 500 prac z całej Polski (przeważał jednak powiat legnicki). Po obejrzeniu wszystkich szopek i stroików, jury ostatecznie wybrało laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Uroczyste podsumowanie konkursu wraz z przyznaniem wyróżnień i nagród odbyło się 19 grudnia 2016r. na Zamku Piastów w Legnicy. Wielu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w tym konkursie.

W związku z tym jest nam niezwykle miło poinformować, że dwoje uczniów p. Krzysztofy Malinowskiej z klasy IIId otrzymało nagrody, za pięknie wykonaną szopkę i stroik bożonarodzeniowy:
-Justyna Fedorowska - wyróżnienie,
-Maciej Prokopczak - wyróżnienie.

Nagrodzone dzieci zostały obdarowano hojnie, ponieważ otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe i książkowe. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa.
Serdeczne gratulacje dla uczniów i wychowawcy!
konszop_2 konszop_3 konszop_4 sz_1 sz_2

Zmieniony ( 14.04.2017. )