Edukacja przez Szachy

szachy

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.
Seneka Młodszy

23. September 2017, 15:00

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w mini koszykówce dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w mini koszykówce dziewcząt Drukuj Poleć znajomemu
04.12.2016.

koszz_229 listopada 2016r. w ZSI w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w mini koszykówce dziewcząt. W zawodach wzięło udział siedem najlepszych drużyn naszego powiatu.

Najpierw rozegrano mecze w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Do ścisłej czołówki zakwalifikowały się cztery zespoły. Wśród nich znalazła się nasza szkolna reprezentacja.

W sumie rozegrano aż trzynaście spotkań i trzeba było wykazać się niezłą kondycją. Emocji jak zwykle było wiele, zwłaszcza, że ostatecznie miejsce tuż za podium.

Końcowa klasyfikacja zawodów:
1.SP 14 Lubin,
2.SP 7 Lubin,
3.SP 10 Lubin,
4.SP 8 Lubin,
5-7. ZSI Lubin, SP 5 Lubin, SP Rudna.

Skład naszej koszykarskiej drużyny:
Hanna Balcerzak, Natalia Buras, Jolanta Czekało, Agnieszka Hyrczak, Zuzanna Olszowiak, Róża Paszkowska, Oliwia Pietrzak, Matylda Pytlik, Julia Tycel, Martyna Wągiel, Zofia Woroniecka, Kornelia Żukiewicz. Opiekun: p. Beata Rak.
koszz_1 koszz_3 koszz_4 koszz_5
koszz_6 koszz_7 koszz_8 koszz_9
koszz_10 koszz_12 koszz_13 koszz_14

Zmieniony ( 15.02.2017. )