Edukacja przez Szachy

szachy

Nigdy nie chodziłem do szkoły filmowej – chodziłem do kina.
Quentin Tarantino

23. September 2017, 15:00

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Poranek literacki "Śladami Stasia i Nel"

Poranek literacki "Śladami Stasia i Nel" Drukuj Poleć znajomemu
02.12.2016.

si_130 listopada 2016r. w ramach obchodów Roku Sienkiewiczowskiego w szkolnej czytelni odbył się poranek literacki „Śladami Stasia i Nel”. Uczniowie klas VI zaprezentowali sylwetkę pisarza i opowiedzieli o jego twórczości.

Odczytali także kilka fragmentów powieści „W pustyni i w puszczy”. Poranek urozmaiciła prezentacja multimedialna o autorze oraz pokaz slajdów obrazujący afrykańską przyrodę.

Podczas spotkania nagrodzono również uczniów, którzy wzięli udział w konkursie wiedzy o Henryku Sienkiewiczu. Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali: Jonatan Borsuk (I miejsce), Weronika Gorgoń (II miejsce) oraz Maja Pilarz (III miejsce). Wszyscy zwycięzcy są uczniami kl. VIa. Pozostali uczestnicy konkursu dostali słodkie upominki.

Wszystkim gorąco gratulujemy.
si_3 si_4 si_5 si_6

Zmieniony ( 15.02.2017. )