"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Bądźcie samoukami, nie czekajcie aż was nauczy życie.
Stanisław Jerzy Lec

21. September 2017, 16:14

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Gala z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych Drukuj Poleć znajomemu
27.11.2016.

niepelnosprawni_9Z prawdziwą przyjemnością  Dyrektor naszej szkoły p. Bożena Małek  oraz uczniowie klasy Vb wraz z wychowawczynią p. Anetą Biernat przyjęli zaproszenie od Dyrektora, Pracowników oraz Uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych  na uroczystą  galę z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, która odbyła się 23 listopada 2016r. w CK „Muza’’.

Patronat honorowy nad imprezą sprawował Starosta Powiatu Lubińskiego. Obchody rozpoczęły się od wzruszającego przemówienia p. Agnieszki Król-Stępień Dyrektor SOSzW im. Przyjaciół Dzieci w Szklarach Górnych, która przytoczyła słowa Jana Pawła II „Jesteśmy zdolni do wielkich rzeczy, jeżeli nie pozwolimy, by pokonał nas lęk przed własną słabością’’.

Następnie rozpoczęła się część artstyczna gali,  podczas której wystąpili  uczniowie i nauczyciele SOSzW oraz zaproszeni goście: Liliana Iżyk, Oskar Rugier, i na zakończenie Paweł Dudek – „Czadomen’’.

Uroczystości towarzyszyły wystawa prac uczniów i kiermasz rękodzieła.
niepelnosprawni_1 niepelnosprawni_2 niepelnosprawni_3 niepelnosprawni_4
niepelnosprawni_5 niepelnosprawni_8
Zmieniony ( 15.02.2017. )