"Ciche zachowanie mile widziane"

halas

Bądźcie samoukami, nie czekajcie aż was nauczy życie.
Stanisław Jerzy Lec

21. September 2017, 16:13

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Regionalny Konkurs Plastyczny "Barwy natury - barwy wsi"

Regionalny Konkurs Plastyczny "Barwy natury - barwy wsi" Drukuj Poleć znajomemu
09.11.2016.

barwy_1Koło Przyjaciół Dzieci działające przy Szkole Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Trzebnicach z okazji 70-lecia szkoły, zorganizowało Regionalny Konkurs Plastyczny "Barwy natury - barwy wsi".

Patronat nad imprezą objęło Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

Celem konkursu było dostrzeganie piękna przyrody wsi, rozwijanie aktywności oraz wyobraźni twórczej uczniów. Był on skierowany do dzieci w wieku 6-13 lat. Jury oceniając prace konkursowe brało pod uwagę walory artystyczne: kolorystykę, kompozycję, estetykę, pomysłowość oraz oryginalność. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem miłośników przyrody oraz wsi. Wiele prac napłynęło także z naszej szkoły.

Miło nam zakomunikować, że wśród nagrodzonych prac znalazło się dzieło Kacpra Jarosza z klasy IIIc. Nasz uzdolniony plastycznie uczeń zdobył III miejsce w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Barwy natury - barwy wsi". Wychowawcą Kacpra jest pani Krystyna Gorzelnik.

Za aktywny udział w konkursie SP8 została  nagrodzona Dyplomem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
barwy_3 barwy_2

Zmieniony ( 05.01.2017. )