Edukacja przez Szachy

szachy

Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia.
Seneka Młodszy

23. September 2017, 14:57

You are here: Aktualności arrow Aktualności arrow Ogólnopolska Akcja Charytatywna "Dbaj i Pamiętaj"

Ogólnopolska Akcja Charytatywna "Dbaj i Pamiętaj" Drukuj Poleć znajomemu
27.10.2015.

groby_6
24 października 2015r. Stowarzyszenie "Dominik" wraz ze Starostwem Powiatowym było organizatorem kolejnej już akcji sprzątania zaniedbanych i opuszczonych grobów na lubińskich cmentarzach. Jak co roku, nie zabrakło na tej akcji naszych wolontariuszy.

Była to najliczniejsza, 25-osobowa grupa wolontariuszy wraz z opiekunami: p. Elą Michalak oraz p. Agnieszką Radomską. W sobotni poranek wyruszyliśmy pełni  energii i zapału do pracy, aby kolejny raz okazać swoją chęć pomocy na rzecz innych.

Po wysprzątaniu wyznaczonego przez organizatorów terenu na Komunalnym Cmentarzu w Lubinie wszyscy uczestnicy poczęstowani byli gorącą, słodką herbatką i po ciężko przepracowanym dniu udali się do swoich domków na zasłużony odpoczynek.
groby_1 groby_2 groby_3 groby_4
groby_5

Zmieniony ( 28.11.2015. )