TRIKI PIŁKARSKIE W MISTRZOWSKIM WYKONANIU

4 grudnia 2023 r. odwiedził naszą szkołę pan Paweł Skóra, mistrz świata w trikach piłkarskich. Freestyle football trenuje od 2004 r. i jest prekursorem tej dyscypliny sportu w Polsce. Zdobył mnóstwo nagród na wielu turniejach w kraju i na świecie. Brał udział w programie „Mam talent”. Napisał dwie książki: „Triki piłkarskie. Trening, technika, mistrzostwo” oraz „Triki gwiazd footballu”.

Spotkanie z panem Pawłem odbyło się pod hasłem „Obudź w sobie pasję!”. Mistrz zaprezentował pokaz swoich niezwykłych umiejętności, a także opowiedział o licznych podróżach po całym świecie i spotkaniach ze sławnymi ludźmi. Nasi uczniowie mieli okazję poćwiczyć pod czujnym okiem sportowca i wykonać kilka prostych trików z piłką. Na środek sali zostali wywołani też nauczyciele. Wszystkim poszło całkiem nieźle.

Dziękujemy naszej Radzie Rodziców, która to przedsięwzięcie zasponsorowała i dała możliwość społeczności uczniowskiej poznania ciekawego człowieka i jego pasji.

Film z trikami na szkolnym facebooku zobacz