ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

22 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły spotkali się po raz ostatni na uroczystych apelach, aby otrzymać świadectwa promocyjne i pożegnać się z wychowawcami, kolegami i szkołą na dwa miesiące. Pierwsi pożegnali się ze szkołą uczniowie z klas I-III. W drugiej kolejności rok szkolny zakończyli uczniowie z klas IV-VII. Na uroczystości przybyli nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście oraz wszyscy uczniowie. Pani dyrektor Bożena Małek podsumowała mijający rok szkolny, pogratulowała uczniom promocji do wyższej klasy. Podkreśliła, że na sukcesy uczniów pracują nauczyciele oraz rodzice i im również należą się podziękowania i gratulacje. Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom i pracownikom szkoły słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji.

Ale mijający rok szkolny był również dla nas bardzo smutny: pożegnaliśmy dwie nasze wspaniałe koleżanki: Julię i Emilię, które odeszły od nas na zawsze.

Uroczystości zakończenia roku szkolnego były okazją do nagrodzenia najlepszych uczniów – tych, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, i tych, którzy odnosili sukcesy w konkursach, zawodach sportowych oraz reprezentowali szkołę na szczeblu powiatu i województwa.