„SWOJSKIE JADŁO – SP 8 WSPIERA MAKSIA NA MAKSA”

„SWOJSKIE JADŁO – SP 8 WSPIERA MAKSIA NA MAKSA”

„SWOJSKIE JADŁO – SP 8 WSPIERA MAKSIA NA MAKSA”

W czwartek  23.11.2023 r. w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz: „SWOJSKIE JADŁO – SP 8 WSPIERA MAKSIA NA MAKSA”.

Celem akcji była zbiórka pieniędzy na pomoc małemu Maksiowi, który choruje na białaczkę limfoblastyczną. Wszystkie wypieki i potrawy przyniesione na kiermasz przygotowali uczniowie i rodzice klas I- III. Przez cały dzień rodzice z zaangażowaniem sprzedawali ciasta, ciasteczka, babeczki, pierogi, bigos, hod-dogi, hamburgery, chleb ze smalcem i wiele innych smakowitych potraw na przerwach międzylekcyjnych. Potrawy kupowali uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły. Wszystko zostało sprzedane, za co należą się wielkie i gorące podziękowania wszystkim uczniom oraz rodzicom zaangażowanym w prace związane z wypiekami i przygotowaniem potraw oraz niezwykle atrakcyjną formą ich sprzedaży.

Wynik zbiórki to 5455 złotych kwota została przekazana rodzicom Maksa.

Cieszymy się, że udało nam się zorganizować kiermasz charytatywny, ponieważ akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że poprzez udział w tej akcji uczymy postawy pomagania słabszym, chorym, robienia czegoś dla innych i zachęcamy do działania na rzecz innych.

Z całego serca dziękujemy rodzicom zaangażowanym w prace związane z przygotowaniem potraw i ciast, uczniom oraz nauczycielom za pomoc i wsparcie w organizację charytatywną w naszej szkole.

 

Rodzice Maksymiliana z całego serca dziękują całej społeczności szkolnej za udział w akcji: „SWOJSKIE JADŁO – SP 8 WSPIERA MAKSIA NA MAKSA”.

 

Podziękowania Rodziców Maksymiliana zobacz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Create AccountLog In Your AccountSkip to content