ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24

4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Dla naszej placówki będzie to rok szczególny. Rozpoczynamy go bowiem z nową dyrekcją u sterów i mnóstwem pomysłów, by w naszej Ósemce dużo się działo. Na uroczystej akademii powitaliśmy ponad setkę nowych uczniów, którzy rozpoczną u nas naukę w czterech pierwszych klasach. Najmłodsi członkowie naszej społeczności poznali dziś swoje nowe wychowawczynie oraz kolegów i koleżanki, z którymi będą razem się uczyć.

Ciepłe słowa do pierwszoklasistów i ich rodziców skierował pan dyrektor Chrystian Halicz. Głos zabrał też  gość specjalny – pani Joanna Kot, radna i przewodnicząca komisji oświatowej w lubińskim Urzędzie Miasta. Część oficjalna zakończyła się uroczystym ślubowaniem na sztandar szkoły oraz symbolicznym pasowaniem na ucznia, którego dokonali dyrektor Chrystian Halicz i wicedyrektor Kamila Sywała. Pierwszoklasiści obejrzeli też krótki występ artystyczny uczniów z kl. III a oraz wysłuchali życzeń od Samorządu Uczniowskiego i przyjęli od nich słodkie upominki.

Pierwszoklasistom oraz pozostałym uczniom SP 8 życzymy udanego roku szkolnego 2023/24.