XXXIII DZIEŃ PAMIĘCI O ŚW. JANIE PAWLE II

W Szkole Podstawowej w Zagrodnie, noszącej imię Jana Pawła II, odbył się kolejny, już 34 Wieczór Pamięci, organizowany przez Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy.

Tegoroczne obchody organizowane wspólnie z Kołem Przyjaciół Dzieci w Zagrodnie przypadały w 45 rocznicę ogłoszenia Karola Wojtyły papieżem. Podczas uroczystości dzieci i młodzież szkolna przedstawili okolicznościową część artystyczną. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Maja Skrzątek i  Aleksandra Falenta. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę  ,,Kochamy Cię, Janie Pawle II”. Uroczystość zakończyło wspólne odśpiewanie „Barki” i degustacja papieskich kremówek. Uroczystość w Zagrodnie poprzedziło złożenie wiązanek przed pomnikiem Św. Jana Pawła II, zapalono również znicze.