PODARUJ MISIA DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim uczniom , którzy chętnie włączyli się w akcję ,,Podaruj misia’’ zorganizowaną we współpracy z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Podarowane przytulanki zostały przekazane chorym dzieciom i z pewnością staną się dla nich  źródłem niezwykłej radości i pocieszeniem podczas trudnego okresu leczenia onkologicznego. Dla naszych uczniów była to kolejna  okazja, aby poczuć, jak wspaniałym uczuciem jest pomaganie,  jak ważne jest okazanie serca i wsparcia rówieśnikom, którzy znajdują się w trudniejszej sytuacji.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że na „Ósemkę” zawsze można liczyć! Naszym uczniom jeszcze raz bardzo serdecznie dziękują koordynatorki akcji p.Jolanta Łagocka i p. Aneta Biernt.