„POŻEGNANIE LATA 2023”

5 października 2023 r. w Legnicy odbyła się XIX Legnicka Paraolimpiada TPD oraz Festyn Integracyjny „Pożegnanie Lata 2023”.

Uczniowie naszej szkoły już kolejny raz mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Podczas imprezy zaprezentowały się zespoły taneczne i wokaliści. Naszą szkołę reprezentowały Maja Skrzątek i Kalina Tryniszewska. Festyn oferował również wiele atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w animacjach, zabawach i konkursach. Na terenie festynu znajdowały się także stoiska reprezentujące służby mundurowe, takie jak policja i straż miejska, które prezentowały swoją pracę i służyły radą oraz edukacją dla uczestników.

Nieodłącznym elementem tego święta sportu było wręczenie wyróżnień i nagród w punktowanym konkursie fotograficznym i literackim „Nie zapomnij o letniej przygodzie” organizowanym przez O/O TPD w Legnicy. Laureatami konkursu fotograficznego zostali uczniowie:
-III miejsce Maja Skrzątek,
-wyróżnienia: Hanna Zając, Hanna Bożyczko, Jakub Perka, Jakub Sobecki, Leon Sobecki, Agata Górnicka, Laura Bekieszczuk, Kornelia Biesek i Maja Falba. Laureatką konkursu literackiego została: Maja Skrzątek.

Gratulujemy wszystkim Laureatom!