PODZIĘKOWANIE ZA AKCJĘ CHARYTATYWNĄ „ZAJĄCZEK 2023”

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi…”

Jan Paweł II

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom oraz osobom zaangażowanym za okazane serce i wsparcie akcji charytatywnej „Zajączek 2023”. Szczególne podziękowania należą się uczniom z klas I a, c i d, którzy wraz z wychowawcami zakupili wybrane przez siebie upominki w pobliskim markecie.

Dziękujemy za bezinteresowną pomoc oraz za to, że możemy liczyć na dobroć Państwa, mimo trudnych czasów. Z przyniesionych darów przygotowaliśmy świąteczne paczki dla dzieci z naszej szkoły oraz przekazaliśmy pozostałe dary na rzecz Hospicjum Stacjonarnego i Domowego w Lubinie.

DZIĘKUJEMY!

Szkolne Koło TPD „PATRZ SERCEM”