ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

23 czerwca 2023 r. nadszedł długo wyczekiwany przez uczniów czas. Nadeszły wakacje, czas odpoczynku od szkolnych murów, czas zabawy i podróży. Przy słowach „Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew…” uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Na sali gimnastycznej bardzo ważnym momentem było przekazanie dwóch sztandarów – Szkoły oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przez odchodzących już ósmoklasistów – młodszym kolegom i koleżankom. Wyróżnieni zostali również najlepsi absolwenci, wzorowi uczniowie, najlepsi sportowcy, biorący czynny udział w wolontariacie, list gratulacyjny otrzymali również rodzice wyróżnionych. Zakończenie roku zwykle jest radosnym wydarzeniem, jednak w tym roku przez chwilę pojawił się smutek, ponieważ nasza obecna Dyrekcja odchodzi już na zasłużoną emeryturę. Nie obyło się przy podawaniu tej informacji bez łzy wzruszenia.

Naszej drogiej Dyrekcji życzymy spokojnego i radosnego czasu na emeryturze, a wszystkim Uczniom składamy życzenia bezpiecznych, szalonych i wspaniałych wakacji. Odkrywajcie świat, który poznajecie w szkolnych ławkach.

Do zobaczenia we wrześniu!