WYCIECZKA DO TEATRU LALEK WE WROCŁAWIU

5 grudnia 2023 r. w ramach mikołajek klasy: I c, II c, II d wzięły udział w wycieczce do Teatru Lalek we Wrocławiu.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć wyjątkowy spektakl pt. „Babcia na jabłoni. Adaptacja przepięknej opowieści z morałem, ciekawe rekwizyty, kostiumy, multimedialne projekcje, muzyka na żywo wywarły na dzieciach ogromne wrażenie.

Pobyt w teatrze to spotkanie z żywym słowem, to okazja to przeżywania losów bohaterów, obserwowania gry aktorskiej, uwrażliwienie na piękno.

Po spektaklu uczniowie klas udali się na wrocławski rynek. Spacer po Jarmarku Bożonarodzeniowym po raz drugi tego dnia dostarczył dzieciom wielu wrażeń. Uczniowie zachwycili się kolorowymi iluminacjami, pięknymi ozdobami świątecznymi, ogromną choinką. Wszyscy poczuli magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wycieczkę dopełnił zakup pamiątek.

W drodze powrotnej za kierownicą autokaru klasy I c zasiadł prawdziwy Święty Mikołaj.