ANDRZEJKI W KLASACH 2A, 2C, 3A I 3D

30  listopada 2023 r. uczniowie z klas 2a, 2c, 3a i 3d przenieśli się w zaczarowany świat magii i wróżb. Od samego rana na korytarzach można było spotkać wróżki, czarodziejki, skrzaty i inne magiczne stworzenia. Z każdego miejsca w szkole słychać było muzykę i śmiech naszych uczniów.

Na początku zabawy dzieci zostały zapoznane z tradycjami i historią Andrzejek. Następnie wróżbom i przepowiedniom nie było końca. Każde dziecko miało możliwość odczytania swojej wróżby na bliższą i dalszą przyszłość  W tym dniu nie zabrakło przekłuwania serduszek z imionami, lania wosku, poznania zawodu, wróżb z kubeczków, ustawiania butów oraz tańców przy muzyce. Ciekawą atrakcją była nauka modelowania zwierzątek z podłużnych balonów.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiednie potraktowano żartobliwie i z „przymrużeniem oka”. Czas pomiędzy wróżbami uatrakcyjnił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, w którym również można było trafić na niespodziankę. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wielu niezwykłych przeżyć oraz pozytywnych emocji.