„SWOJSKIE JADŁO – SP 8 WSPIERA MAKSIA NA MAKSA”

W czwartek  23.11.2023 r. w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz: „SWOJSKIE JADŁO – SP 8 WSPIERA MAKSIA NA MAKSA”.

Wynik zbiórki to 5455 złotych kwota została przekazana rodzicom Maksa.

Cieszymy się, że udało nam się zorganizować kiermasz charytatywny, ponieważ akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że poprzez udział w tej akcji uczymy postawy pomagania słabszym, chorym, robienia czegoś dla innych i zachęcamy do działania na rzecz innych.

Z całego serca dziękujemy rodzicom zaangażowanym w prace związane z przygotowaniem potraw i ciast, uczniom oraz nauczycielom za pomoc i wsparcie w organizację charytatywną w naszej szkole.

Rodzice Maksymiliana z całego serca dziękują całej społeczności szkolnej za udział w akcji: „SWOJSKIE JADŁO – SP 8 WSPIERA MAKSIA NA MAKSA”.

Podziękowania Rodziców Maksymiliana zobacz