MISTRZOWIE POWIATU W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

5 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się finał powiatu w trójboju lekkoatletycznym (bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową i skok w dal) dla klas IV w którym wystąpiło 10 naszych uczniów. Każdy uczeń starował w trzech konkurencjach a za swoje wyniki otrzymał określoną ilość punktów, które później były sumowane jako wynik szkoły (wyniki czterech najlepszych dziewcząt i czterech najlepszych chłopców).

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy spisali się na medal i to złoty. Na szczególne uznanie zasługuje Milena Zając (4c), która zdobyła największą ilość punktów (216 pkt) wśród wszystkich uczestników, a także Marcel Maik, który zdobył największą ilość punktów (137 pkt) wśród chłopców.

Bardzo miłym akcentem było wręczenie nagród dla uczniów, ponieważ dyplomy, puchary i medale wręczał osobiście dyrektor szkoły Pan Chrystian Halicz.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Uczniów do zawodów przygotowali: p. Katarzyna Młynarczyk i p. Marek Stolarczyk.

Reprezentacja dziewcząt:
1.Milena Zając