KOLEJNE SPORTOWE SUKCESY NASZYCH UCZENNIC I UCZNIÓW

W dniach 7-10.05.2024 r. w SP 10 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej zarówno dla dzieci (klasy IV-VI) jak i młodzieży (klasy VII-VIII).

Najlepiej poradziły sobie dziewczęta z klas IV-VI zajmując I miejsce. Cała drużyna grała bardzo dobrze i zdecydowanie, co dało im zasłużony awans do półfinału strefy legnickiej (już 22.05.24 w Górze).

Na uznanie zasługują również chłopcy z klas V-VI którzy wywalczyli II miejsce oraz dziewczęta z klas VII-VIII, które także wywalczyły II miejsce. Chłopcy z klas VII-VIII mimo zaciętej walki zajęli IV miejsce.

Gratulujemy naszym uczennicom i uczniom i życzymy dalszych sukcesów!

Klasyfikacja i reprezentanci:

IGRZYSKA DZIECI:
Dziewczęta – I miejsce: Urszula Blicharska 6b, Wiktoria Chojnacka 6b, Wiktoria Półchłopek 6b, Katarzyna Ślusarek 6b, Urszula Waszkiewicz 6b, Lena Primel 4a i Dominika Szyszka 5c.
Chłopcy – II miejsce: Oliwer Bader 6b, Dawid Bader 6b, Beniamin Barabaś 6b, Miłosz Borys 5b, Hordii Federets 6b, Mateusz Jadachowski 6b, Jakub Jończyk 6b, Antoni Kielan 6a, Michał Lenarcik 6b, Filip Matyniak 6b i Adam Szabelski 7b.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY:
Dziewcząta – II miejsce: Maria Zakrzewska 6b, Nela Fuławka 6b, Julia Samoluk 6b, Jagoda Lenarcik 6b, Laura Bekieszczyk 6b, Julia Marciniak 6b i Ola Junak 6b.
Chłopcy – IV miejsce.

Drużyny do zawodów przygotowali: p. Marek Stolarczyk, p. Andrzej Szyposz, p. Karolina Łapot.