Zebrania i konsultacje

Terminy zebrań z rodzicami i konsultacji w roku szkolnym 2019/2020

 Terminy zebrań i konsultacji:

11. 09. 2019 r.
-godz. 15.45: klasy I-IV
-godz. 17.15: klasy V-VIII

 

13. 11. 2019 r.
-godz. 16.30 – 17.30: klasy I-III
-godz. 17.30-18.30: konsultacje z nauczycielami klas I-III
14. 11. 2019 r.
-godz. 16.30 – 17.30: klasy IV-VIII
-godz. 17.30-18.30: konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII

 

11. 12. 2019 r.
-godz. 16.30 – 17.00: klasy I-III
-godz. 17.00-18.00: konsultacje z nauczycielami klas I-III
12. 12. 2019 r.
-godz. 16.30 – 17.00: klasy IV-VIII
-godz. 17.00-18.00: konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII

 

22. 01. 2020 r.
-godz. 16.30 – 17.30: klasy I-III
23. 01. 2020 r.
-godz. 16.30 – 17.30: klasy IV-VIII

 

18. 03. 2020 r.
-godz. 16.30 – 17.30: klasy I-III
-godz. 17.30-18.30: konsultacje z nauczycielami klas I-III
19. 03. 2020 r.
-godz. 16.30 – 17.30: klasy IV-VIII
-godz. 17.30-18.30: konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII

 

13. 05. 2020 r.
-godz. 16.30 – 17.30: klasy I-III
-godz. 17.30-18.30: konsultacje z nauczycielami klas I-III
14. 05. 2020 r.
-godz. 16.30 – 17.30: klasy IV-VIII
-godz. 17.30-18.30: konsultacje z nauczycielami klas IV-VIII

 

Miejsce konsultacji:

-gab. nr 9 wicedyrektora – nauczyciel historii: p. K. Filon
-gab. nr 112 wicedyrektora – nauczyciel techniki: p. M. Fecko
-gab. WF (przy sali gimnastycznej) – nauczyciele WF: p. E. Michalak, p. Górski (WOS), p. M. Stolarczyk, p. Szyposz, B. Rak, K. Młynarczyk 
-sale 1, 2, 4, 5, 6, 101,  – nauczyciele i wychowawcy kl.I-III: p. Adamczyk-Chełpa, p. Borsuk, p. Cepińska, p. Gorzelnik, p. Halicz, p. Janich, p. Kiraga, p. Rogowska, p. Łagocka, p. Sobkowicz, p. Szumczyk, p. Turbak)
-sala 102 – nauczyciel informatyki i wychowawca w świetlicy: p. Kanigowska

-sala 103 – nauczyciel geografii: p. Danyło 
-sala 104  – nauczyciele matematyki: p. Krupska, p. Bogus
-sala 105  – nauczyciele matematyki: p. Pałucha, p. Przybyłowska
-sala 106  – nauczyciel biologii i chemii: p. Borowiec, nauczyciel fizyki: p. Raczkowska
-sala 108  – nauczyciele języka angielskiego: p. J. Filon, p. Maciak 
-sala 201 – nauczyciele religii: s. Weronika, ks. Maciej, p. Zakrzewska, p. Michałek
-sala 202 – nauczyciele języka angielskiego: p. Kruglińska, p. Tylkowska
-sala 203 – nauczyciele języka polskiego: p. Biernat, p. Szumczyk
-sala 204 – nauczyciel języka polskiego: p. Kryś, nauczyciel języka polskiego i wychowawca w świetlicy: p. Poźniak 
-sala 205 – nauczyciel muzyki i plastyki: p. Starzyńska
-sala 207 – nauczyciel historii: p. Sołtysiak, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa: p. Dziubek
-sala 208 – nauczyciel języka polskiego: p. Marciniak
-sala 209 – nauczyciel przyrody: p. Turbak
-sala 211 – nauczyciel techniki i informatyki: p. Nieśmiertelny 
-gab. 212 – pedagog: p. Sobczyk
-sala 213 – nauczyciel języka niemieckiego: p. Jarząbek
-sale świetlicy szkolnej 02, 03, 06 i 07 – wychowawcy świetlicy szkolnej: p. Baczyńska, p. Kanigowska, p. Kucharski, p. Radomska, p. Poźniak, p. Szumańska-Śliwka i p. Wilk

 

Create Account



Log In Your Account