SPOTKANIE Z ŻOŁNIERZAMI Z 4. BATALIONU INŻYNIERYJNEGO

4 czerwca 2024 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w prelekcji pod hasłem Bezpieczne wakacje przeprowadzonej przez żołnierzy patrolu saperskiego 4. Batalionu Inżynieryjnego. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji, kształtowania prawidłowych zachowań oraz postaw wśród naszych uczniów podczas wakacji. Żołnierze przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania się po ujawnieniu przedmiotów niebezpiecznych i wybuchowych.

Największą atrakcją była możliwość obejrzenia z bliska i przymierzenia kamizelki ochronnej, hełmu i możliwość obejrzenia z bliska wozów. Wszystkim młodym uczestnikom spotkanie to dostarczyło mnóstwo radości i ekscytacji, wszak nie jeden chłopiec marzy o tym, żeby zostać żołnierzem.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panom żołnierzom za wspaniałe spotkanie i poświęcony czas. Słowa podziękowania kierujemy przede wszystkim w stronę Dowódcy 4. Batalionu Inżynieryjnego Panu ppłk. Wojciechowi Oleksemu, który umożliwił zorganizowanie spotkania w naszej szkole.