DZIEŃ CHŁOPAKA

Przed nami wyjątkowe święto – Dzień Chłopaka!

Już w najbliższy poniedziałek, 30 września, wszyscy chłopcy będą mieli niecodzienne zadanie: przebrać się za nosorożca!

Dlaczego nosorożce? Niedawno, 22 września, obchodziliśmy Dzień Nosorożca – to ważne święto, które przypomina nam o alarmującej sytuacji tych majestatycznych zwierząt. Na naszej planecie żyje już tylko 5 gatunków nosorożców, z czego aż 3 są krytycznie zagrożone wyginięciem.

Zróbmy więc coś wyjątkowego! Przebierzmy się i wspólnie zwróćmy uwagę na ochronę tych niezwykłych stworzeń.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Samorząd Uczniowski

Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka Rada Rodziców zaprasza smakoszy lodów do mobilnej lodziarni, która w najbliższy poniedziałek stanie na boisku naszej Szkoły.

Prawdziwe, rzemieślnicze, naturalne lody serwowane przez „Pogaduchy Cafe” będzie można zakupić w godzinach 11:00-14:00. Cena gałki: 7 zł.