DWUKROTNE ZŁOTO I DWUKROTNY BRĄZ W UNIHOKEJU

W dniach 22-25.04.2024 r. w SP1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju zarówno dla dzieci (klasy IV-VI) jak i młodzieży (klasy VII-VIII). Po czterech dniach intensywnej rywalizacji udało nam się zdobyć aż cztery medale!

Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami technicznymi a także pokazali, że potrafią świetnie ze sobą współpracować co zaowocowało zasłużonymi miejscami na podium. Gratulujemy naszym uczniom tego osiągnięcia i życzymy im dalszych sukcesów!

Klasyfikacje i reprezentanci:

Igrzyska Dzieci:
Dziewczęta – I miejsce: Monika Blicharska 6b, Urszula Blicharska 6b, Milena Łapińska 6b, Lena Paczkowska 6b, Wiktoria Półchłopek 6b, Katarzyna Ślusarek 6b, Natalia Tkacz 6c, Urszula Waszkiewicz 6b i Wiktoria Chojnacka 6b.
Chłopcy – I miejsce: Dawid Bader 6b, Oliwer Bader 6b, Beniamin Barabaś 6b, Piotr Pastuch 6b, Jakub Jończyk 6b, Michał Lenarcik 6b i Filip Matyniak 6b.

Igrzyska Młodzieży:
Chłopcy – III miejsce: Szymon Dudziński 8a, Paweł Haściło 7b, Olaf Kot 8a, Maciej Olszowiak 8a, Maciej Pietrzak 7b, Krzysztof Rożałow 7b, Piotr Sell 7b i Michał Szymczak 7b.
Dziewczęta – III miejsce.

Drużyny do zawodów przygotowali: p. Marek Stolarczyk, p. Andrzej Szyposz, p. Karolina Łapot.