ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24

21 czerwca 2024 r. pożegnaliśmy rok szkolny 2023/24. Uczniowie otrzymali świadectwa, dyplomy i nagrody oraz stypendia. Mury naszej szkoły opuścili uczniowie kl. VIII a. Najlepsi z nich odebrali listy pochwalne, a ich rodzice – listy gratulacyjne.

Najwyższe wyniki w nauce uzyskali: Mateusz Miklas z kl. VI a, Alicja Walczak z kl. IV c i Jakub Sell z kl. IV c, którzy znaleźli się wśród 35 najbardziej uzdolnionych uczniów z lubińskich szkół podstawowych i otrzymali Nagrodę Prezydenta Miasta Lubina.

Tytuł Najlepszego Sportowca w tym roku zdobył Maciej Pietrzak z kl. VII b, a Najlepszą Sportsmenką została Nela Fuławka z kl. VII b.

Podziękowania odebrali także uczniowie, nauczyciele i rodzice aktywnie działający w szkolnym kole TPD, jak również rodzice, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w życie szkoły. Trzy osoby otrzymały dyplom „Przyjaciela Szkoły”.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy udanych wakacji.