SZKOLNY KONKURS WIEDZY „BEZPIECZNY ŚWIETLICZAK”

W naszej szkole dnia 17 września b.r. zorganizowano Szkolny Konkurs Wiedzy dedykowany dla klas drugich ze świetlic szkolnych pt. „Bezpieczny świetliczak”. W konkursie rywalizowały ze sobą cztery klasy w drużynach trzyosobowych. Uczniowie zmierzyli się ze sobą w pięciu konkurencjach dotyczących: regulaminu świetlicy, bezpiecznej drogi do szkoły i ze szkoły oraz pierwszej pomocy. W składzie jury zasiadł pan Dawid Michałek oraz pani Klaudia Żurawska.

Całość wydarzenia poprowadziła uczennica Maja Nowak, która brała udział w tym konkursie jako świetliczak kilka lat wcześniej. Uczniowie biorący udział otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie zorganizowała pani Agnieszka Radomska.

Warto podkreślić, że szkolny konkurs jest pierwszym etapem do konkursu międzyszkolnego pod tym samym tytułem. W tym dalszym etapie naszą szkołę reprezentować będzie klasa II B.

I MIEJSCE kl.: II B w składzie
-Ignacy Książek