SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

Szanowni Państwo
zgodnie z informacjami, które napływają z Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji i Nauki we wrześniu w szkołach ruszy akcja szczepień przeciw COVID-19.

Szczepienia będą dedykowane przede wszystkim uczniom w wieku 12-15 lat, ale mogą z tej oferty skorzystać również rodzice, rodzeństwo, a także nauczyciele i inni pracownicy szkoły.

W zakładce SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19 będziemy umieszczać aktualne informacje związane z tą akcją.

Film edukacyjny dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych zobacz
Plakat informacyjny zobacz
List Ministra Zdrowia zobacz
List Fundacji „Rodzice Szkole” zobacz
Organizację szczepień zobacz

Szanowni Państwo
w drugim tygodniu nauki w roku szkolnym 2021/2022 (6 września 2021 r. – 9 września 2021 r.) uczniowie w wieku od 12 do 15 lat, którzy chcą być zaszczepieni przeciw COVID-19 muszą dostarczyć wychowawcom klas wypełnione przez Rodziców (opiekunów prawnych) kwestionariusze wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19 oraz deklarację rodzica/opiekuna prawnego. Wypełnione dokumenty muszą być dostarczone wychowawcom klas najpóźniej do 9 września 2021 r. (można to zrobić także na zebraniach z rodzicami).

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19 pobierz
Deklarację rodzica/opiekuna prawnego pobierz