BIEG NA GRZYBOWĄ GÓRĘ

8 września 2024 r. kilkoro uczniów z klasy II C, wraz z wychowawczynią panią Pauliną, wzięło udział w VIII Charytatywnym Biegu na Grzybową Górę.

Było to wyjątkowe wydarzenie, pełne sportowych emocji, pysznego jedzenia i świetnej zabawy dla całej rodziny. Głównym celem wydarzenia było wsparcie zbiórki środków na rzecz Maksymiliana oraz Przylądka Nadziei.  Dzielni uczniowie dopingowani przez swoje rodziny pokonali dystans 5,5 km. Warunki nie były łatwe ze względu na specyficzne ukształtowanie terenu, doskwierający upał. Wszystkim uczestnikom udało się dotrzeć do mety, zdobywając medal.

Najważniejsza jednak była cudowna integracja zespołu klasowego, wzajemne wsparcie, pokonanie swoich słabości, uwrażliwienie na potrzeby innych.