LEKCJA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO Z MISTRZYNIĄ POLSKI W KICK-BOXINGU

Dnia 22 maja 2024 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia z kick-boxingu z panią Ewą Kauch – uznaną zawodniczką sportów walki.

Lekcja rozpoczęła się krótkim wprowadzeniem, podczas którego pani Ewa opowiedziała o swojej karierze sportowej, wyzwaniach z jakimi się zmagała, oraz o korzyściach płynących z regularnej aktywności fizycznej, następnie dzieci uczyły się podstawowych elementów: prawidłowej postawy bokserskiej, kopnięć i ciosów. Wszyscy uczniowie wykazali się dużym entuzjazmem i determinacją a spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem i rozdaniem autografów.

Dzięki tej niecodziennej lekcji wychowania fizycznego dzieci miały okazję nie tylko nauczyć się nowych umiejętności, ale również zainspirować się do dalszej aktywności fizycznej i dążenia do swoich celów. Zapraszamy na zajęcia do pani Ewy – Akademia Sportu Ewa Kauch.

Lekcję zorganizowała p. Karolina Łapot.