ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

„Edukacja to najpotężniejsza broń, której możesz użyć, aby zmieniać świat” – pod tymi słowami odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Wydarzeniu przewodniczyła Dyrekcja z naszej szkoły, która jako pierwsza zabrała głos życząc uczniom udanych i bezpiecznych wakacji. Godne zapamiętania były również słowa, aby czerpać z życia pełnymi garściami, cieszyć się każdym dniem który został nam dany.

Odśpiewanie Hymnu rozpoczęło oficjalną część akademii, której najważniejszym punktem było rozdanie nagród dla najbardziej zasłużonych wychowanków. Tytuł najlepszego absolwenta, najlepszego ucznia spośród klas siódmych, tytuł najkulturalniejszego ucznia, listy pochwalne, dyplomy wzorowego ucznia, podziękowania dla zaangażowanych w dzieło wolontariatu oraz medale dla najlepszych sportowców to nagrody dla uczniów, którzy przez całą szkolną karierę pracowali, aby osiągnąć sukces.

Z radością i dumą zasłużone gratulacje odbierali również rodzice. Zakończenie klas VIII uświetnił występ pierwszoklasistów, którzy żegnali swoich starszych kolegów.

Na zakończenie uroczystości wystąpił zespół „Luz” ciesząc oko wykonywanym tańcem.

Wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

.