ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2020/21. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku, nie było to wydarzenie tak uroczyste jak zawsze. Ze względu na pandemię w akademii wzięli udział tylko uczniowie klas VIII, natomiast pozostali spotkali się z wychowawcami w swoich salach.

Podczas uroczystości pani dyrektor Bożena Małek skierowała do naszych absolwentów wiele ciepłych słów i ze wzruszeniem pożegnała ich w imieniu grona pedagogicznego i całej społeczności uczniowskiej. Następnie odbyło się uroczyste przekazanie pocztu sztandarowego. Potem ósmoklasiści z najwyższą średnią otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i listy pochwalne, a towarzyszący im rodzice – listy gratulacyjne. Szczególnie wyróżniono tegorocznego absolwenta szkoły, którym został Jakub Sznip z kl. VIII c. Ponadto świadectwa z wyróżnieniem odebrali uczniowie młodszych roczników, którzy uzyskali najwyższą średnią w swoich poziomach klas. W czasie uroczystości nagrodzono także najlepszych sportowców i osoby wyróżniające się w szkolnym wolontariacie. Ósmoklasiści otrzymali też dyplomy absolwenta i upominki od Rady Rodziców, a pierwszoklasiści podarowali im słodkości i pożegnali krótkim występem artystycznym, w czasie którego towarzyszyły im dziewczęta z zespołu tanecznego “Luz”. Na zakończenie głos zabrał przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, który w imieniu absolwentów pożegnał grono pedagogiczne i młodszych uczniów. Po uroczystości absolwenci udali się na krótkie spotkania z wychowawcami w swoich salach.

Naszym ósmoklasistom życzymy powodzenia w nowych szkołach, a wszystkim uczniom – udanego odpoczynku wakacyjnego i szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

.