ZAJĘCIA Z FUNKCJONARIUSZKĄ POLICJI

Policja, z okazji ferii zimowych w trosce o bezpieczeństwo, świetlica zorganizowała zajęcia z Funkcjonariuszką Policji. Dzieci miały możliwość posłuchać o sposobach spędzania czasu wolnego w sposób, który nie zagraża ich zdrowiu i życiu. Pani policjantka przyniosła również kilka plansz na których przedstawiono możliwe zagrożenia podczas zimowych zabaw, a dzieci wykazały się dużą znajomością zasad i przepisów – były bardzo aktywne, zaciekawione i nie miały problemów z rozszyfrowywaniem niebezpiecznych sytuacji.

Dla uatrakcyjnienia zajęć funkcjonariuszka przygotowała krzyżówkę, którą wspólnie rozwiązaliśmy. Na koniec uczestnicy spotkania otrzymali odblaski, aby zwiększyć swoją widoczność na drodze w ponure, zimowe dni.