XXI REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI GAWORZYCE 2020

XXI REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI GAWORZYCE 2020

XXI REGIONALNY PRZEGLĄD PIOSENKI GAWORZYCE 2020

Kalina Tryniszewska z klasy III c została zwyciężczynią XXI Regionalnego Przeglądu Piosenki Gaworzyce 2020 pod honorowym patronatem Starosty Polkowickiego. Tegoroczna edycja konkursu odbyła się … online! 

Pandemia i związane z nią obostrzenia i środki bezpieczeństwa sprawiły, że nasza codzienność zmieniła się nie do poznania. Większość z nas na długi czas schowała się w domach, część przestała chodzić do pracy. Okres zamknięcia jest też bardzo trudny dla dzieci – lekcje odbywają się tylko online, nie można iść do kina czy na basen, czy chociażby wyjść na podwórko. Jak radzić sobie z nudą? Odpowiedź na to pytanie znalazła Kalina Tryniszewska z klasy III c.

Uczennica klasy teatralnej prowadzonej przez panią Krystynę Gorzelnik, postanowiła wykorzystać wolny czas na szlifowanie swojego talentu. Kamera, odpowiednia stylizacja i ukochany piesek … i tak w kilka chwil powstał uroczy teledysk. “Puszek okruszek” w wykonaniu Kaliny tak zachwycił jury XXI Regionalnego Przeglądu Piosenki Gaworzyce 2020, że przyznało jej pierwszą nagrodę. 

Jak wyglądał konkurs? Dzieci musiały nagrać wideo ze swoim wykonaniem piosenki i przesłać je do organizatorów drogą mailową. Kalina w pięknej żółtej sukience i wakacyjnym kapeluszu, wyśpiewała i wytańczyła znany hit, a jej prywatny “Puszek okruszek” – biały piesek o imieniu Koko – bawił się równie świetnie na drugim planie. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Create AccountLog In Your AccountSkip to content