UŚMIECH POD CHOINKĘ W SP 8 Z TPD

To już 27. raz O/O TPD w Legnicy organizuje akcję charytatywną „Uśmiech pod choinkę”. Nasza szkoła z kolei od ośmiu lat aktywnie włącza się do tej akcji i pozyskane dary przekazujemy do TPD w Legnicy.

Mimo pandemii i w tym roku udało nam się przekazać 48 czekoladowych Mikołajów, które będą dołożone do paczek dla potrzebujących pomocy dzieci oraz 200 złotych. Za naszą aktywną działalność w ramach tej akcji potrzebujące dzieci z naszej szkoły również będą mogły uśmiechać się przy choince, gdyż za naszą aktywną działalność pozyskaliśmy 10 paczek ze słodkościami i zabawkami.

Ponad to wzięliśmy udział w akcji „Gwiazdor”, 12 naszych dzieci napisało list do Świętego Mikołaja z prośbą o spełnienie ich marzeń, a marzenia się spełniają i już paczki z Warszawy z darami do nas dotarły i przekażemy je w najbliższym czasie naszym dzieciom. Cudownym jest uczucie dawać siebie innym.

Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt życzymy wszystkim.